Chcesz dowiedzieć się co podkreśla kobiecość?
W jakich kolorach wyglądasz dobrze?
Jakich fryzur powinnaś unikać?
Jak pielęgnować paznokcie by zdrowo wyglądały?

Każda z nas jest niepowtarzalną indywidualnością. Świadomość tej wyjątkowości pozwoliła nam na opracowanie spójnego zestawu usług, które można nazwać „metamorfozą”.

Niejednokrotnie klientki proszą nas o radę dotyczącą wizerunku jako takiego: jak się czesać na co dzień? jaki dobrać makijaż i kolor paznokci? skończywszy na sprawach ubioru, który pozwoli nam się czuć komfortowo i wyglądać atrakcyjnie.

W związku z tymi pytaniami przygotowaliśmy serię zabiegów i usług, które pozwalają naszym klientkom lepiej zrozumieć kod własnej urody.

Metamorfoza zmienia nasz wizerunek, ale ma to duży wpływ na naszą osobowość. Osoby, które zdecydowały się na zabieg metamorfozy odczuwają poprawę samopoczucia i nabierają pewności siebie.

Jeśli szukasz odpowiedzi na któreś z poniższych pytań, zgłoś się do nas.

– jakie kolory pasują do naszej urody?
– jaki fason ukryje w naszej sylwetce niedoskonałości, a uwydatni kobiece kształty?
– jak dobierać makijaż odpowiedni dla naszej cery?
– jak dbać o dłonie i wykonać trwały i estetyczny manicure/pedicure?
– jakie fryzury wyrażą nasz charakter?

Przekonasz się, że nasza praca, to wielka pasja, a jej efekty będą podziwiać wszyscy Twoi znajomi!

W sprawie usług kompleksowych prosimy o kontakt z Eli Salon Piękności lub sklepem KlasyKa.

Poniżej przedstawiamy metamorfozę przeprowadzoną na jednej z naszych klientek.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z metamorfoz, które prezentowaliśmy na pokazach:

Metamorfoza Hotel Marriott - pokaż

Metamorfoza Hotel Marriott - ukryj

Metamorfoza 8 marca 2013r. w NOK (Nadarzyński Ośrodek Kultury) - pokaż

Metamorfoza 8 marca 2013r. w NOK (Nadarzyński Ośrodek Kultury) - ukryj

W dniu kobiet odbyły się metamorfozy w dwóch miejscach. Od godziny 19:00 prowadziliśmy równolegle z innymi atrakcjami projekt metamorfozy na Pani, która także w wyniku losowania otrzymała szansę skorzystania z metamorfozy. Dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich przybyłych oraz Nadarzyński Ośrodek Kultury!Metamorfoza 8 marca 2013r. w centrum fitness SOHO - pokaż

Metamorfoza 8 marca 2013r. w centrum fitness SOHO - ukryj

W dniu kobiet odbyły się metamorfozy w dwóch miejscach. Z samego rana aż 5 szczęśliwych Pań, które w drodze losowania otrzymały szansę na uczestnictwo w metamorfozie zmieniały się na oczach publiczności. Efekty widać na zdjęciach. Dziękujemy i pozdrawiamy centrum fitness SOHO Body Spirit w Brwinowie!Metamorfoza 7 października 2012r. - pokaż

Metamorfoza 7 października 2012r. - ukryj7 października 2012r. zorganizowaliśmy wspólnie z Panią Joanną Łupińską i jej sklepem KlasyKa, pokaz metamorfoz.

Cieszymy się z przybycia wielu osób i żywego zainteresowania. Liczymy, że efekty naszej pracy, które zostały zaprezentowane, oraz liczne nagrody, które rozlosowaliśmy wśród przybyłych, pozostaną na długo w pamięci!

Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli przybyć, albo nie spotkali się w ogóle z takim rodzajem usługi, pokrótce przedstawiamy poniżej na czym polega metamorfoza.